WINDOWS 10

[vc_row rt_row_background_width=“default“ rt_row_content_width=“default“ rt_row_style=“default-style“ rt_row_borders=““ rt_overlap=““ rt_grid=““ rt_row_paddings=“true“ id=““ rt_bg_effect=“classic“ rt_bg_parallax_effect=“1″ rt_bg_image_repeat=“repeat“ rt_bg_size=“cover“ rt_bg_position=“right top“ rt_bg_attachment=“scroll“][vc_column width=“1/1″ rt_color_set=“global-style“ id=““ rt_bg_image_repeat=“repeat“ rt_bg_size=“auto auto“ rt_bg_attachment=“scroll“][rt_heading style=“style-6″ size=“h5″ icon_name=“icon-ok“]Nové přístroje SEIVA jsou kompatibilní s Windows 10[/rt_heading][vc_column_text]Přístroje SEIVA drží krok s dobou. Naši programátři každý den pracují na jejich inovacích.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=“default“ rt_row_content_width=“default“ rt_row_style=“default-style“ rt_row_borders=““ rt_overlap=““ rt_grid=““ rt_row_paddings=“true“ rt_bg_effect=“classic“ rt_bg_parallax_effect=“1″ rt_bg_image_repeat=“repeat“ rt_bg_size=“cover“ rt_bg_position=“right top“ rt_bg_attachment=“scroll“][vc_column width=“1/1″ rt_color_set=“global-style“ id=““ rt_bg_image_repeat=“repeat“ rt_bg_size=“auto auto“ rt_bg_attachment=“scroll“][rt_heading style=“style-6″ size=“h5″ icon_name=“icon-magic“]Inovujte své starší přístroje SEIVA pro Windows 10[/rt_heading][vc_column_text]

V únoru tohoto roku společnost Microsoft „přiostřila“ svoji kampaň na instalaci Windows 10 do počítačů pracujících dosud na Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1.

Máme pro Vás přichystané nové verze software SEIVA, které jsou nejen validovány pro Windows verze 10.0, ale mají i vylepšenou funkci.
Nový software je kompatibilní i se staršími přístroji SEIVA a můžete si tak za svého starého přístroje udělat nový.

Připravili jsme pro vás odpovědi na obvyklé otázky s touto věcí spojené.

[/vc_column_text][vc_toggle title=“Musím na Windows 10 přejít?“ style=“default“ size=“md“ open=“false“]Nikoli.

Uživatelé Windows verzí 7, 8, 8.1 mohu využívat trvající podpory Microsoftu. Podrobnosti naleznete zde.

Uživatelé Windows XP jsou sice bez podpory, ale mohou i tak vylepšit bezpečnost svého PC. Namísto neaktualizovaného internetového prohlížeče mohu začít používat jiný – aktualizovaný. Například prohlížeč Mozilla Firefox je důvěryhodný aktualizovaný prohlížeč. Je to dílo komunity nadšenců a je zdarma.
Ve Windows XP je také možno výrazně zvýšit bezpečnost prostým nastavením.[/vc_toggle][vc_toggle title=“Proč je potřeba spolu s Windows 10 aktualizovat i software přístroje?“ style=“default“ size=“md“ open=“false“ el_id=“1462190574263-aa170454-917c“]

V oblasti lékařských přístrojů platí poměrně striktní pravidla při jejich uvádění na trh a provozování. Software musí být pro učitý systém navržen, musí být zpracována analýza rizik, provedeny poměrně rozsáhlé zkoušky, vypracována dokumentace, provedena validace a další administrativní úkony.

Situace se trochu podobá situaci u léčiv. Tak jako u léčiva nestačí, že přípravek funguje třeba na potkanech, ale musí být validován na lidech, tak i u lékařského přístroje nestačí, že fungoval na předešlé verzi operačního systému, ale musí být validován na té aktuální.

Proto inovaci přístroje doporučujeme provést i kdyby přístroj pracoval zdánlivě bez problémů. Nikdo totiž nemůže zaručit „co to udělá“. Nechcete-li inovace provádět, je řešením na desítky prostě nepřecházet a nechat si původní operační systém.

[/vc_toggle][vc_toggle title=“Je nový software zpoplatněný?“ style=“default“ size=“md“ open=“false“ el_id=“1462190897041-4b3d1fe1-871b“]

Ano, je.

Vývoj je nákladná záležitost. Ještě nákladnější je validace přístrojů a všechny administrativní úkony s tím spojené. Musíme je nějak financovat.

V současnosti prodáváme inovace na aktuální verzi za jednorázovou platbu, připravujeme pro vás i možnost balíčku pravidelných servisních služeb.

[/vc_toggle][vc_toggle title=“Na co při přechodu na Windows 10 pamatovat?“ style=“default“ size=“md“ open=“false“ el_id=“1462190950525-947fbc60-dba7″]

Chceme být korektní a proto bychom Vás rádi upozornili, že přechod na Windows 10 s sebou bohužel přináší některá úskalí v podobě aktualizací.

Tyto aktualizace aktualizace přináší nejen vylepšení Windows, ale i čas od času i jejich zásadní změny. Tyto změny Windows si pak vynucují inovace přístrojů.

Výhodou je, že po každé inovaci je přístroj na té nejaktuálnější úrovni, ale něco to stojí. Je na každěm zákazníkovi, aby se rozhodl, zda chce aktualizace a s tím spojené inovace provádět.

[/vc_toggle][vc_toggle title=“Průběžné aktualizace jako úskalí Windows 10″ style=“default“ size=“md“ open=“false“ el_id=“1462191057295-4c81e177-1647″]

V době, kdy se Windows 10 dostal do prodeje se hovořilo o tom, že u tohoto systému Microsoft již zůstane, jen bude průběžně upgradován na vyšší verze. To by přineslo změnu dosavadní praxe, kdy byly postupně, vždy po několika letech, vydávány nové stabilní verze systémů, například 98, XP, Vista, 7, 8, 8.1. Otázkou je, jak to bude ve skutečnosti – z informací o životním cyklu Windows uvedených na stránkách společnosti Microsoft vyplývá něco jiného.

Předpokládáme, že budou průběžně vydávány menší aktualizace a jednou za čas velké aktualizace Windows 10. Tyto velké aktualizace budou vlastně ekvivalentní změně operačního systému, jak jsme ji znali z minulosti (např. z XP na Vista). Takové velké aktualizace mohou znamenat hluboké změny v systému.

Proto je třeba počítat s tím, že z při každé takové velké aktualizaci Windows 10, by měla být provedena též inovace lékařského software na verzi, která byla s tuto novou verzi Windows 10 navržena, testována a výrobcem určena.

[/vc_toggle][vc_toggle title=“Kde inovaci objednat?“ style=“default“ size=“md“ open=“false“ el_id=“1462193018951-67e12658-aed2″]Inovace přístrojů SEIVA a související služby můžete objednat u regionálních obchodních zástupců SEIVA s.r.o. Jejich seznam najdete zde[/vc_toggle][vc_toggle title=“Odkazy na zajímavé články“ style=“default“ size=“md“ open=“false“ el_id=“1462191151194-10453a2c-57f0″]

Přinášíme Vám též odkaz na článek, který vyšel 5. 2. 2016 na technet.cz a přechodem na Windows 10 se zabývá:  Proč varujeme před přechodem na Windows 10? Ne proto, že by byly špatné

Pokud se pro přechod na Windows 10 rozhodnete, mohl by Vám přijít vhod následující článek: Ladíme Windows 10: Nastavení soukromí, služeb, tipy a triky

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]

Shopping Cart
Top
Přejít na začátek